poniedziałek, 25 września 2017

Ruszyła rezerwacja biletów na Galę Finałową Miss Wheelchair World

Już 7 października, o godz. 19.00, podczas Gali Finałowej Miss Wheelchair 2017 w Arenie Ursynów Warszawa po raz pierwszy w historii wyłoniona zostanie najpiękniejsza na świecie kobieta, poruszająca się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Wydarzenie jest ważnym krokiem na drodze do zmiany wizerunku osób z niepełnosprawnością i jednocześnie wyjątkową okazją do spędzenia wieczoru w towarzystwie inspirujących gości i gwiazd. Na stronie www.misswheelchairworld.com został uruchomiony system bezpłatnej rezerwacji biletów na Galę Finałową.
W pierwszy weekend października 24 dziewczyny z całego świata staną do rywalizacji o koronę najpiękniejszej, podczas pierwszych na świecie wyborów Miss Wheelchair 2017. Od rówieśniczek odróżnia je to, że poruszają się na wózkach inwalidzkich. Łączy zaś piękno, siła i wiara, że to właśnie w ich ręce trafi prestiżowe wyróżnienie. Wybory Miss Wheelchair to jednak znacznie więcej niż tylko konkurs piękności. To także niepowtarzalna okazja do integracji środowiska osób niepełnosprawnych z całego świata i ważny krok na drodze do zmiany wizerunku takich osób w społeczeństwie. Uczestniczki wyborów Miss Wheelchair 2017 udowadniają bowiem, że wózek nie musi być ograniczeniem nie do pokonania, a każda kobieta ma prawo realizować swoje marzenia.

Organizatorem wyborów jest Fundacja Jedyna Taka, a gospodarzem Miasto Stołeczne Warszawa. Producentem wydarzenia jest Stołeczna Estrada.

Gali Finałowej towarzyszy ciekawa część artystyczna. Muzyczną atrakcją wieczoru będą występy Moniki Kuszyńskiej oraz Sound’n’Grace, popularnego zespołu wykonującego muzykę gospel, R&B, soul i funk. Na scenie zaprezentują się także Sahel Blues z młodzieżą z grupy Młodzi Migają Muzykę. Goście będą mieli również okazję podziwiać pokazy taneczne w wykonaniu tancerzy z popularnego programu telewizyjnego Taniec z Gwiazdami oraz grupy Swing-Duet.

Pierwsze wybory Miss Wheelchair 2017 odbędą się w Arenie Ursynów przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach. Aby zapewnić wszystkim gościom możliwość aktywnego uczestnictwa w wydarzeniu, podczas gali będzie także tłumaczenie na polski i międzynarodowy język migowy oraz pętla indukcyjna i audiodeskrypcja na żywo.

Zarezerwuj bilet na wydarzenie
Bezpłatne bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są na stronie internetowej www.misswheelchairworld.com. Aby zarezerwować bilet trzeba wypełnić formularz znajdujący się na stronie i potwierdzić dokonanie rezerwacji naciskając "wyślij". Na podany w rezerwacji adres mailowy wysłany zostanie link generujący bilet (należy zwrócić uwagę na ustawienia skrzynek e-mail i w razie braku maila potwierdzającego rezerwację biletów, sprawdzić także folder SPAM).

Ilość biletów na Galę Finałową jest ograniczona. O przyznaniu zaproszenia decyduje kolejność dokonanych i potwierdzonych rezerwacji.

Każdy bilet posiada swój unikalny numer. Na jednym formularzu można zgłosić maksymalnie 5 osób, przy czym przy każdej osobie należy podać imię i nazwisko oraz informacje czy osoba porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego, czy potrzebuje pętli indukcyjnej, tłumacza języka migowego lub audiodeskrypcji.

Bilet należy zabrać ze sobą na Galę Finałową (w formie wydrukowanej lub zapisanej na telefonie/tablecie). Osoby wybierające się na Galę Finałową prosimy o przybycie najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia, czyli do godz. 18:00.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz profile wszystkich uczestniczek konkursu dostępne są na stronie konkursu www.misswheelchairworld.com oraz na fanpage’u wydarzenia na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...