poniedziałek, 8 maja 2017

Fundacja Jedyna Taka już po raz czwarty wsparła Wings For Life World Run. Zapraszamy na fotorelację!

Fundacja Jedyna Taka już po raz czwarty wzięła udział w biegu Wings For Life World Run. Na czele Drużyny Jedyna Taka stanęła tym razem Adrianna Zawadzińska – Miss Polski na Wózku 2016 i jednocześnie ambasadorka wspomnianego biegu.
Bieg, który łączy ludzi...
111 lokalizacji w 58 krajach na całym świecie, 155,288 uczestników, 1,431 183 km i co najwazniejsze 6,8 mln euro na badania nad przerwanym rdzeniem kręgowym!

Wings For Life World Run to jedyny taki bieg na świecie, w którym to meta goni uczestników. W tym roku w tym niezwykłym wydarzeniu wzięło udział około 6000 osób, a 100% opłat startowych skierowanych przekazanych zostało na badania nad rdzeniem kręgowym. Start biegu odbył się o tej samej porze w ponad 20 krajach na cały świecie, a Światowym Mistrzem biegu Wings For Life 2017 został mężczyzna poruszający się za pomocą wózka inwalidzkiego Aron Anderson ze Szwecji. Warto wspomnieć w tym miejscu, że jest to jeden z nielicznych biegów, którego regulamin zezwala na udział w nim także osobom poruszającym się za pomocą wózka, pokazuje tym samym, że wszyscy powinniśmy dbać o siebie, niezależnie od motoryki.

Drużyna Jedyna Taka... 
W tym roku szeregi Drużyny "Jedyna Taka" zasiliło naprawdę spore grono osób. Wśród nich znalazła się pokaźna grupa z Malborka, rodzinnego miasta naszej Miss, która dzięki transportowi zapewnionemu przez władzę swojego miasta mogła do nas dołączyć i wesprzeć szczytny cel tego niezwykłego wydarzenia.
Fot. Marcin Kuraś 
Razem możemy więcej... 
Udział Drużyny "Jedyna Taka" w biegu Wings For Life World Run nie byłby jednak możliwy, gdyby nie nasi partnerzy: Quickie Wheelchairs, SOD - Paweł Janiszewski, Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o., Polski HR - A-Trybut Agencja zatrudnienia osób niepełnosprawnych, Superoslony.pl i Malbork, dzięki którym 7. maja mogliśmy pojawić się w Poznaniu.

Cieszymy się, że już po raz czwarty mieliśmy możliwość wsparcia badań nad rdzeniem kręgowym i pokazania, że ograniczenia są jedynie w głowie.

Jedyna Taka Drużyno, dziękujemy, że byliście z nami!

Wszystkim szczerze gratulujemy odwagi i wytrwałości w pokonywaniu własnych barier.
W naszej drużynie biegły pojawiły się zarówno osoby z niepełnosprawnością jak i te pełnosprawne. Wszyscy osiągnęli zdumiewające wyniki, niejednokrotnie wyższe niż zakładali.

Oto rezultaty:
Adrianna Zawadzińska – 17,94 km
Aleksandra Karpińska i Damian Ciesielski – 8,90 km
Anna Sułkowska – 5,85 km
Artur Jankowicz – 17,36 km
Dariusz Hawryszkiewicz – 9,38 km
Emily Krok – 7,69 km
Grzegorz Tronina – 32,37 km
Karolina Licznerska – 15,04 km
Katarzyna De Guzman – 6,25 km
Katarzyna Wojtaszek – 8,56 km
Marcin Regulski – 9,25 km
Magda Hawryszkiewicz – 8,77 km
Marcin Waniewski – 40,02 km
Marta Matylewska- Stec – 11,56 km
Marta Orłowska – 15,05 km
Mateusz Hawryszkiewicz – 22,91 km
Michał Ławryszek – 18,54 km
Paweł Wróbel – 27,02 km
Paweł Marchewka – 3,70 km
Przemysław Krawczyk – 19,60 km
Radosław Maślak – 22,91 km
Rafał Grzesiak – 26,02 km

Po obszerną fotorelację zapraszamy na naszą stronę jedyna-taka.pl/!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...