piątek, 15 grudnia 2017

Kalendarz z Finalistkami Miss Wheelchair World 2017 na rok 2018 już w sprzedaży!

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce Kalendarz z Finalistkami wyborów Miss Wheelchair World 2017 na rok 2018. Na dwunastu jego kartach – dwadzieścia cztery przepiękne kobiety, które pokazują, że piękno nie ma barier, a niepełnosprawność nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa.
Kalendarz można nabyć za pośrednictwem portalu allegro, na którym znajdują się również inne nasze aukcje https://allegro.pl/uzytkownik/JedynaTakaFun?order=m.

Koszt kalendarza to 25,00 zł plus koszt wysyłki.
Wybory Miss Wheelchair World to pierwszy nasz tak duży projekt, którego zdecydowaliśmy się podjąć by walczyć z dyskryminacją nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Dotychczasowe działania uświadomiły nam jak jeszcze wiele jest do zrobienia i, że warto zacząć działać na większą skalę, by zmotywować innych do pójścia naszymi śladami.

Mamy nadzieję, że nasze projekty otworzą przed osobami z niepełnosprawnością drogę do niezależności i możliwość samorealizacji – bez względu na miejsce zamieszkania, sposób poruszania czy status społeczny.

Cieszymy się, że pierwsze w historii wybory Miss Wheelchair World odbyły się właśnie w Polsce, w naszej przepięknej stolicy Warszawie.

Zdjęcia do kalendarza wykonali Katarzyna Gwizdoń-Ciachorowska (What Katie Shot) oraz Dawid Fuz (13w13), a sesje odbyły się podczas Warsztatów Miss Wheelchair World 2017 w Warszawie.
Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na działania Fundacji Jedyna Taka - organizatora konkursu Miss Wheelchair World 2017.

Przed zakupem prosimy o dokładnie zapoznanie się ze szczegółami dostawy.

Przy zamówieniu więcej niż 3 kalendarzy w jednej przesyłce prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy wspierali nas podczas organizacji wyborów Miss Wheelchair World 2017 oraz przyczynili się do powstania kalendarza podsumowującego ten projekt.
Więcej na stronie http://jedyna-taka.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...