środa, 6 grudnia 2017

"Lista mocy" - Prezes Fundacji Jedyna Taka wśród 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością.

Po raz pierwszy w Polsce pojawiła się publikacja typu „Who is Who”, przedstawiająca sylwetki 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością. Wśród nich znalazła się m.in. Katarzyna Wojtaszek – Prezes Fundacji Jedyna Taka, czynnie działająca na rzecz zmiany wizerunkowej osób z niepełnosprawnością, a w szczególności kobiet.
Zacznijmy od początku…
Lista Mocy to jedyna publikacja poświęcona 100 najbardziej wpływowym Polkom i Polakom z niepełnosprawnością, którzy mają różne cele i pasje i nie pozwalają, aby niepełnosprawność była przeszkodą w osiągnięciu tego, co sobie zaplanowali. Mimo iż każda z tych osób jest zupełnie inna , no bo przecież nie ma dwóch takich samych, to łączy je wiele wspólnych cech, wśród których bez wątpienia można wymienić niepoprawny optymizm, ogromną siła, odwagę do bycia po prostu sobą. a także umiejętność zarażania innych swoją pozytywną energią…

Publikacja powstała z okazji obchodzonego niedawno (3 grudnia) Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnością i z pewnością może być źródłem inspiracji dla każdego z nas.

Chcieć znaczy móc…
"Lista mocy" podzielona jest na 10 kategorii,
- sztuka/moda/design
- rozrywka → w tej kategorii wyróżniona została właśnie Katarzyna Wojtaszek
- sport/zawodnicy/działacze
- media/wydawnictwa
- działalność gospodarcza
- polityka/prawo
- IT/nowe technologie
- edukacja/rozwój osobisty
- urzędy/instytucje
- działalność społeczna
a każda z nich przedstawia niesamowitych ludzi, którzy nie szukają ograniczeń w możliwościach lecz możliwości w ograniczeniach.

Link do pobrania publikacji http://www.niepelnosprawni.pl/

Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami wszystkich wyróżnionych, wśród których znajdują się również nasi przyjaciele.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...