czwartek, 17 grudnia 2015

Nagrania do klipu Miss World Wheelchair!


W miniony weekend kręciliśmy klip do Miss World Wheelchair - naszego nowego projektu, którego celem jest wybór najpiękniejszej kobiety na świecie poruszającej się za pomocą wózka. Wybory Miss Świata zaplanowane są na październik 2017. Klip kręciliśmy w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Dziś prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że zjawiskowa uroda naszych modelek - tytułowych Miss z lat 2013-2015 - olśni Was tak, jak olśniła nas.

Dziękujemy Wszystkim za udział w realizacji wydarzenia: modelkom Katarzyna Kozioł - Miss Polski na wózku 2015, Julia Torla - Miss Polski na wózku 2014, Miss Polski na wózku Fundacja Jedyna Taka, Joanna Krzemieniewska - I Wicemiss Polski na wózku 2015, Beata Jałocha, Aleksandra Viki Karpińska, Katarzyna Szot- II Wicemiss Polski na Wózku 2015, Monika Florczuk- 2 wicemiss Polski na wózku z pasją, Julita Kuczkowska oraz wolontariuszom.

Video: Studio IP Pracownia Fotograficzna Sebastian Wolny, Tomek Świątkowski
Choreografia: Anna Bubnowska, Katarzyna Piechowiak
Wizaż: Make up- wizaż- Marzena Bartosz, PINK MINK Studio - Vegan Make Up
Stylizacja: Mateusz Szymkowiak
Włosy: Dorota Kasiorkiewicz, Robert Franciszek Szmagaj
Foto: Musiej Photography, Dariusz Gajko Fotografia
Dziękujemy za pomoc organizacyjną Pawłowi Janiszewskiemu SOD - Paweł Janiszewski oraz Wszystkim którzy pomagali w wydarzeniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...