poniedziałek, 21 grudnia 2015

Z wizytą u Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz

Mieliśmy przyjemność gościć u Pani Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy – Hanny Gronkiewicz-Waltz. W spotkaniu wzięła udział także Katarzyna Kozioł, Miss Polski na Wózku 2015.

W trakcie spotkania rozmawialiśmy o naszych projektach, w szczególności o wyborach Miss Polski na Wózku, którym Pani Prezydent Miasta Warszawy kibicuje. Ponadto poruszony został temat wyborów Miss World Wheelchair oraz barier, z którymi spotykają się osoby z niepełnosprawnościami. Doszliśmy do wspólnych wniosków – bariery mentalne i architektoniczne stopniowo zanikają, ale ciągle jest wiele do poprawy. Poruszane były także inne tematy związane z niepełnosprawnością czy z sytuacją kobiet ogólnie. Pani Prezydent zapoznała się z wydanym przez nas kalendarzem finalistek Miss Polski na Wózku.

Na spotkaniu potwierdziliśmy, że Miasto Stołeczne Warszawa, tak jak w tym roku, wesprze organizację wyborów Miss Polski na Wózku, a także nasz nowy projekt – Miss Świata na Wózku (Miss World Wheelchair), który odbędzie się w październiku 2017 w Warszawie.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i zachęcamy do zapoznania się z galerią z wydarzenia! Fotorelacja autorstwa Sebastiana Wolnego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...