czwartek, 3 grudnia 2015

V Paczka dla Bohatera! Wesprzyj paczkę żywnościową dla Kombatantów i Weteranów!


V Paczka dla Bohatera! Wesprzyj paczkę żywnościową dla Kombatantów i Weteranów! 


Wasz Dzień Po Dniu
Starzy, słabi, często samotni - taki jest los wielu bohaterów, którzy kilkadziesiąt lat temu walczyli o to, abyśmy my żyli w wolnym kraju. Wiemy jak pomóc weteranom i kombatantom - pomóc możesz i Ty. 
Dołącz do Paczki i jak  Fundacja Jedyna Taka iwesprzyj weteranów! Mieliśmy przyjemność przez znajomych trafić na inicjatora całej akcji starszego sierżanta Tomasza Sawickiego i postanowiliśmy iż w tym roku wesprzemy Weteranów i Kombatantów. 
Jeśli chcecie dołączyć do fundacyjnej paczki czekamy na Was w dniu 11-13.12 w Łomiankach gdzie zbierzemy wśród osób z fundacji paczkę z żywnością dla naszych Bohaterów, która wysłana będzie do organizatorów zbiórki. Akcję wesprą również Miss Polski na wózku, które złożą autografy na kalendarzach, które zostaną wysłane wraz z kartkami z życzeniami do naszych Bohaterów!

Wszystkie info na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/676138405832124/843234875789142/  a tutaj parę słów od organizatora akcji:


Już po raz piąty organizujemy bożonarodzeniową zbiórkę żywności pod nazwą „Paczka dla Bohatera”. Tak jak w latach poprzednich chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Niestety wiele z tych osób żyje bardzo, bardzo skromnie, czasami na granicy nędzy. Taka pomoc z Waszej i naszej strony jest dla nich niezmiernie ważna i potrzebna. Niejednokrotnie dary, które Ci ludzie otrzymują pozwalają na godną Wigilię. Wiemy też, że największą radość sprawiają też odwiedziny i rozmowa, podczas których są łzy i uśmiechy :)

Chcemy także pomóc osobom ubogim wskazanym przez organizację pomocowe, oraz samotnym matkom ...


Zbiórkę będziemy prowadzić w Szczecinie, Poznaniu, Gnieźnie, Ostrołęce, Czaplinku ,Koszalinie, Łochowie, oraz Warszawie
Możecie Państwo przesyłać też artykuły pocztą na adresy wyznaczonych koordynatorów.
Zwracamy się też z wielką prośbą o kartki z życzeniami dla naszych Bohaterów ,które dołączymy do paczek. Mile widziane własnoręcznie wykonane przez dzieci.

Zbiórkę planujemy prowadzić od 16 listopada do 20 grudnia 2015 roku. W dniu 20 grudnia w polskich mundurach wspólnie z przyjaciółmi rozwiezione zostaną paczki najbardziej potrzebującym. Mamy nadzieję, że nasz apel, tak jak w latach poprzednich, nie pozostanie bez odpowiedzi. Liczymy na Państwa wsparcie w rozpropagowaniu naszej inicjatywy. Dziękujemy!

Wskazówki:

Produkty z długim terminem przydatności: mąka, cukier, herbata, kawa, kasza, konserwy, ryż, słodycze, makaron, warzywa i owoce w puszkach, olej, sól, soki, płatki śniadaniowe etc...

Chemia gospodarstwa domowego i higieny: płyny do kąpieli i do prania, mycia naczyń i podłóg, proszek do prania, mydło, szampon, pasta do zębów etc...

Inicjator:
Tomasz Sawicki tel. 508 182 185 tomek.saw@interia.pl

Koordynatorzy :

Tomasz Sawicki - Szczecin
Zbiórka Artykułów przy ul. Ludowej 24 ( vis a vis wjazdu do Stocznii Gryfii ) w budynku AMW Szczecin poniedziałku do piątku w godzinach od 08.00 do 20.00 TEL. 508 182 185


Ramzes Temczuk - Gniezno TEL. 502 584 181

Rafał Wojciechowski , Mariusz Dawidko - Ostrołęka - 797 621 497, mailowo polplastoka@poczta.fm,

Górecka Magdalena - Poznań Tel. 606760962
Zbiórka artykułów w Muzeum Uzbrojenia na poznańskiej Cytadeli. W soboty i niedziele od 21 listopada, w godzinach otwarcia Muzeum, lub po wcześniejszym kontakcie telefonicznym również w piątki

Rafał Semołonik - Koszalin tel. 509 752 732
Prosi o telefon w celu odbioru artykułów

Marcin Krężel - Czaplinek tel. 602 531 586. Dary będę zbierał tak jak w tamtym roku pod adresem ul. Gdańska 9a, 78-550 Czaplinek.

Ula Lizuraj - Warszawa tel. 506 862 665
mail : ulalizuraj@gmail.com

Marcin Wyszyński - tel. 501 552 454
mail: marcinek94@gmail.com
- na wschód od Warszawy, powiaty:
Radzymin, Wołomin, Wyszków, Pułtusk, Węgrów, Ostrów Mazowiecka.
Dary przekazać można w MiGOK w Łochowie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...